Kargo Ücreti Alıcıya Aittir

Abaka ve Çuval

Buketlik Abaka (Buketlik Abaka Tül)

Özel günler her zaman farklı renk ve uyumu hak eder. Çiçeklerle bezeli muhteşem alanlar yaratmak, arabaların ve ortamların süslenmesi için gereken çiçeklerin daha şık görünmesine neden olan özel tüller şimdi buketlerin toparlanmasında da kullanılıyor.

Buketlik abaka tül renk ve tarzları için bu sitenin ilgili kategorisine erişerek tüm bilgiler en net şekilde gösterilir. Buketlik abaka için istediğiniz gün ve saatte web sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde erişim sağlayabilirsiniz. Tek tıkla gelsin kapınıza…

Özel Günlere Özel Buketler

Genel olarak kız isteme, doğum günü, doğum, iş yeri terfi, düğün ve nişan gibi özel günlerde hanımlara verilebilecek en şık hediye buket çiçeklerdir. Bu buketleri hazırlarken ihtiyaç duyulan abaka tül çeşitleri en kaliteli malzemelerden üretilip rulolar halinde istiflenir.

Buketlik abaka (buketlik abaka tül) her rengi ile satış için hazırdır. Genel olarak kullanılan çiçeklerin rengine göre seçilen veya tamamen zıt renk severlerinde kolaylıkla bulabileceği buketlik abaka tüller metre kare olarak satılır.

İndirimli Fiyatlarla Buketlere Marjinal Tül Çeşitleri

Türkiye’nin her yerinden gelen siparişler hazırlanarak gönderilen buketlik abaka tüller ince ve çok farklı kumaş tarzına sahiptir. Doğal tonlarda ve canlı renklerde imal edilen bu özel buketlik tüller uygun fiyat aralıklarıyla satıştadır. 45 TL den başlayan fiyatlarla satın alabileceğiniz abaka tül için whatsapp hattını da kullanarak sahip olabilirsiniz.

Kredi kartıyla veya peşin ödemelerle istediğiniz renkteki buketlik abaka tülleri hemen temin edebilirsiniz. Hızlı ve güvenli kargo ile kapınız akadar gelen tülleri dükkanınızda kullanarak müşterilerinizin memnuniyetini de kazanabilirsiniz. Uygun fiyatlara en doğal ve en kaliteli buketlik tüller sadece bu sitededir.

Beğenilen En Özel Renkler

Doğada yetişen veya yapay çiçeklerin buket halinde saklanması için en gerekli malzeme olan buketlik abaka tül modelleri bu sitededir. Çok fazla sipariş verilen özel buketlik abaka tül renkleri;

  • Krem
  • Yeşil
  • Kırmızı
  • Mor

Çiçeklerin tarzına ve rengine göre tercih edilen bu tüller en doğal malzemelerden imal edilmiştir. Açık veya koyu tonlarda buketlik abaka tüller muhteşem durmaktadır.

Bilgilendirme
Sepete Eklendi.Sepete Git