Kargo Ücreti Alıcıya Aittir

Çiçek Malzemeleri

Çiçekçilerin kullanmış olduğu çiçek malzemeleri her yeni gün gelişmekte ve değişmektedir. Çiçeklerin süslenmesi, paketlenmesi için gerekli olan çiçek ambalaj malzemelerini 444cicekmalzeme.com sitesi üzerinden görebilir, beğendiğiniz ürünleri satın alabilirsiniz.

 

Çiçek Malzemeleri Nedir? 

Çiçek Malzemeleri çiçekçilerin müşterilerine hazırladığı  çiçekleri süslerken ihtiyaç duyduğu malzemelerdir. Çiçeklerin ambalajlanmasında kullanılan kağıtlar, elyaflar, tergaller, tüller, abakalar, çuvallar ve bir çok alternatif malzeme kullanılır. Çiçekçiler çiçekleri süslerken ambalaj malzemesi, kurdele çeşitleri, aksesuar çeşitleri kullanırlar ve sevdiklerinize gönderdiğiniz çiçeklerin güzel görünmesini sağlarlar. 

 

Çiçek Malzemeleri Nasıl Kullanılır? 

Ambalaj Malzemeleri ; Çiçeklerin ambalajlanıp süslenmesinde kullanılan başlıca malzemeler şunlardır; Buketlik kağıtlar, Buketlik Elyaflar, Buketlik tergaller, Buketlik Abaka, Buketlik Çuval, Buketlik tül. 

Kurdele Çeşitleri;  Ambalajlanan çiçeklerin kurdelelerinde kullanılan çeşitleri şunlardır; Saten kurdele, Şifon Kurdele, Grogren Kurdele, Rabantlar ve Elyaf kurdeleler. 

Aksesuar ürünleri; Çiçekleri süslerken aksesuar olarak kullanılan malzemeler; Uğur böceği, nazar boncuğu, kalp çubuklar gibi bir çok aksesuar ürünleri. 

Kırtasiye Malzemeleri; Çiçekçilerkırtasiye malzemelerini nerede kullanır sorusunun cevabı çok basit. Çiçeklerin saplarını kesmek için bağ makası, Kağıtları ve kurdeleleri kesmek için makas, Çiçekleri bağlamak için ip, ambalajlamada yapıştırıcı görevi gören bant ve silikonlar ve daha fazla kırtasiye ürünleri. 

Çiçek Süngeri; Çiçekçi dükkanlarının olmazsa olmazı çiçek süngerleridir. Bütün çiçekçilerin arajman yaparken kabı doldurduğu yeşil süngerlerin adı oasis'dir. Çiçek süngerleri yapısı gereği suyu emer ve hapseder. Üzerine işlenen çiçeklerin uzun süreli yaşamasında faydalı olur. Çiçek süngeri modelleri ve markalarını incelemek için 444cicekmalzeme.com sitemizi ziyaret ediniz. 

 


16.01.2021

Bilgilendirme
Sepete Eklendi.Sepete Git