Kargo Ücreti Alıcıya Aittir

Çiçek Süngeri

Oasis Çiçek Süngeri

Aranjman hazırlamada kullanılan oasis çiçek süngeri kullanımı pratik ve işlevsel bir üründür. Alman üretimi olan bu ürün dünyanın en çok tercih ettiği hediyelik çiçek aranjman ürünlerinin en başında gelir. Profesyonel çiçek satıcıları tarafından kullanıldığı gibi evde kendi çiçek aranjmanını yapmak isteyenler için de oldukça pratik bir üründür. Süngerin ideal, giz kırmızı ve giz yeşil isimli üç farklı çeşidi bulunmaktadır.

Oasis Çiçek Süngerinin Özellikleri Nelerdir?

İdeal ürün olarak tasarlanan süngerin uzunluğu 23 cm, eni 8 cm ve yüksekliği 11 cm'dir. Almanya menşeili bir üründür. Her bir kutuda 20 adet oasis çiçek süngeri bulunmaktadır.

Süngerin yeşil ve kırmızı renkleri mevcuttur. Bu markanın Türkiye'de üretimi yoktur, bu nedenle yurt dışından ithal edilmektedir. Sünger su emme özelliği sayesinde canlı çiçeklerin uzun süre solmasını engeller.

Ayrıca ürünün bakteri oluşmasını önleyen özelliği de bulunmaktadır. Ürün içerdiği kimyasal sayesinde kesme çiçeklerin canlı kalmasını sağlamaktadır. Vazo içinde dekoratif bir görüntü oluşturur. Çiçeklerde renk değişimi yapmaz. Uzun süre kullanılabilir.

Oasis Çiçek Süngeri Nasıl Kullanılır?

Yeşil ve kırmızı renklerde üretilen oasis çiçek süngeri kullanılacak çiçeklerin büyüklüğüne göre kesilerek ya da kesilmeden olduğu gibi kullanılabilir. Sünger kullanım öncesi su olan bir kapta ıslatılmalıdır ya da ürünün üzerinden su dökülerek de kullanıma hazır hale getirilebilir.

Aynı zamanda süngerin kurumasını önlemek için günlük az miktarda su dökülerek süngerin ıslak kalması sağlanmalıdır. Bu şekilde çiçekler diri görünümleri uzun bir süre koruyabilir. Vazo içine ürün yerleştirilir ve çiçekler süngerin üzerine saplanarak sabitlenir. Her türlü çiçek aranjmanının hazırlanmasında kolaylık sağlar.

Oasis Çiçek Süngerinin Faydaları Nelerdir?

Ürünün birçok faydası bulunmaktadır, bunlar şu şekilde sıralanabilir:

  • Boyutları oldukça idealdir ve her türlü aranjman için uygundur.
  • Kullanımı kolaydır, herkes rahatlıkla kullanabilir.
  • Canlı çiçek demetlerinin ömrünü yaklaşık %60 uzatır.
  • Aranjmanlar için farklı renk ve boyutları bulunmaktadır.
  • Süngerin ıslaklık durumu elle dokunarak kolayca kontrol edilebilir.
  • Kaliteli bir üründür ve rengi akmaz.

Çiçekseverlerin mutlaka tanışması gereken bu ürün oldukça makul fiyatlarla satışa sunulmaktadır.

Bilgilendirme
Sepete Eklendi.Sepete Git