Kargo Ücreti Alıcıya Aittir

Mor Saten Kurdele 2.5 Cm

2.5 Cm 35 Metre Mor Saten Kurdele

Fiyat :
27,00 TL
Adet :
Ürünün Diğer Renkleri :
guvenlihizli
 • Saten Kurdele

  Kurdele denildiğinde akıllara ilk gelen kurdele çeşidi Saten kurdele'dir. Birbirinden güzel renklere sahip olan saten kurdeleler bir çok alanda kullanılabilir. 
  Ülkemizde en çok kullanılan kurdele çeşitlerinin başında olan saten kurdele renk çeşitleri ve uygun fiyatı nedeniyle tercih sebebidir.
  Saten kurdele bir çok alanda kullanılır bu alanları şöyle sıralayabiliriz; Düğün, kına, nişan, doğum günü ve bir çok farklı özel günlerde sıklıkla kullanılmaktadır.
  Saten kurdele kullanan sektörlerden birisi de Çiçekçilik sektörüdür. Çiçekçiler saten kurdeleyi vazgeçilmez çiçek malzemesi olarak adlandırırlar. Çünkü dükkanlarında bulundurmaları gereken ve olmazsa olmaz bir üründür.
  Saksı çiçeklerinin, rengarenk buketlerin, dekoratif arajmanların altlarında fiyonk şeklinde saten kurdeleleri görebilirsiniz.
  Gelin arabası ve gelin buketi süslemelerinde de saten kurdeleleri kullanılmış olarak görebilirsiniz.

  Saten Kurdele Fiyatları

  444Çiçek Malzeme güvencesiyle en uygun fiyatlarla saten kurdele ürünlerini ister tekli ister toptan bir şekilde satın alabilirsiniz.

  Saten Kurdele Renkleri

  Saten kurdelelerin en çok kullanılan 5 rengi şu şekilde sıralanmıştır; Kırmızı saten kurdele, Beyaz saten kurdele, Pembe saten kurdele, Yeşil saten kurdele, Mor saten kurdele.

Bilgilendirme
Sepete Eklendi.Sepete Git